Růže z Jericha -   Ø do 10 cm

Růže z Jericha - Ø do 10 cm

Výrobce: Semena, semínka
Semena, semínka

Varianta Cena Dostupnost Množství Koupit

1 ks 69,- Kč Skladem

2 ks 138,- Kč Momentálně nedostupný

3 ks 207,- Kč Momentálně nedostupný

4 ks 276,- Kč Momentálně nedostupný

5 ks 345,- Kč Momentálně nedostupný

Podrobný popis:

Růže z Jericha -   Ø do 10 cm     

Růži z Jericha můžete znát také jako "květina vzkříšení". Růže z Jericha je známá též pod názvem květina vzkříšení nebo ruce Panny Marie. Roste na pouštích Egypta, Sýrie, Arábie a Mexika, kde ji vítr sfoukává až na vlhké místo, kde zapustí kořeny, rozvine se a pustí semínka. Když dojde k vyschnutí, růže se opět stočí do klubíčka a putuje dál. 
Růže bývá často používána v rituálech woodoo a v kubánském kultu santería k získání lásky, štěstí a peněz. Tvrdí se, že pohlcuje negativní energii. 

V Jižní Americe a Mexiku se růže z Jericha stala ozdobou vánočního stolu, synonymem Vánoc a sváteční pohody.

Leganda: Růží je vraneček jen podle legendy. Jednoho dne křižáci nalezli nedaleko starozákonního města Jericho růži, jež vyrostla z oddenku růže zdobící kdysi rajskou zahradu. Panna Maria prý na dceři rajského růžového keře sušila plenky malého Ježíška při útěku do Egypta. Rytíři rostlinu vykopali a s největšími poctami přivezli do Evropy.

Účinky: Když se Růže z Jericha otevře, provoní a zároveň pročistí vzduch v celém bytě, kde vytvoří příjemné aroma na dýchání.

Použití: klubíčko růže ponoříme na několik hodin do vody na míse či na talíři. Stačí málo a růže se probudí k životu. Po cca 24 hodinách se růže otevře a vytvoří kořeněné klima příjemné na dýchání. Je nutné, aby rostlina byla ve vodě pouze po kořínky. Po 4-8 dnech ji nechte opět vyschnout a můžete ji uschovat opět do dalšího rozvinutí.

Tento proces můžete opakovat nespočetněkrát. Novinky v nabídce

Podobné produkty

Kamenné prodejny

prodejna Brno

Brno
Čechyňská 361/16, Brno - střed
(zastávka Zvonařka)

 

 

prodejna Opava

Opava
Nákladní 438/17, Opava

 

Olomouc
Komenského 927/19, Olomouc

 

Kontakt

Provozovny